Copyright 2020 Pierce Me Up Now

O nas

 

Nasze piercerki posiadają długoletnie doświadczenie potwierdzone wieloma certyfikatami, takimi jak Kursy Piercingu podstawowe i zaawansowane, Kursy Pierwszej Pomocy, Szkolenia Sterylizacji i Dezynfekcji Medycznej, Kursy Anatomii, Szkolenia z zakresu HCV oraz Szkolenia zagraniczne min. BMXNet. Założycielka oraz główna piercerka naszego Studio należy do Stowarzyszenia Professional Piercers Poland, które zrzesza piercerów pracujących na najwyższym poziome, stale podnosząc swoje kompetencje i umiejętności.Mamy indywidualne podejście do każdego klienta i gwarantujemy opiekę od  przekłucia do całkowitego wygojenia piercingu.

 Jeżeli zależy Wam na profesjonalizmie, sterylności i kompetencji – zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Cennik piercingu poznan

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ WŁAŚNIE NASZE STUDIO?

Zabiegi wykonuje wykwalifikowana kadra, utrzymująca najwyższy poziom piercingu.

Do każdego bezpiecznego piercingu wykorzystujemy:

Jednorazowe, jałowe igły i gazy, sterylne rękawice chirurgiczne,Wysterylizowane kleszcze ze stali chirurgicznej,Jałowe kolczyki z najbezpieczniejszych materiałów takich jak:Tytan Chirurgiczny G23Teflon Medyczny PTFE, Bioplast.

Wszystkie materiały jednorazowe wykorzystywane do piercingu są zapakowane fabrycznie.Kolczyki i kleszcze są sterylizowane w Medycznym Autoklawie Parowym klasy B, typu Melag 15EN.Regularnie wykonywane testy biologiczne i chemiczne Autoklawu gwarantują najwyższą jakość sterylizowanych materiałów.Do dezynfekcji przekłuwanego miejsca są stosowane antyseptyczne środki najwyższej jakości, między innymi AHD1000, Octenisept, Lidocine.

Wszystkie opakowane materiały, wykorzystywane do piercingu są do wglądu klienta przed wykonaniem zabiegu.

NASZE PIERCERKI

 

Anna Koch

 

Właścicielka Studio Pierce Me Up Now i aktywny piercer.Piercingiem zajmuje się od 2003 roku. Członkini Stowarzyszenia Professional Piercers Poland. Stale się dokształca, aby być na bieżąco ze standardami i nowościami, które pojawiają się w dziedzinie Bodypiercingu na całym Świecie. Sukcesywnie podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w zagranicznych Szkoleniach, jak BMXNet oraz wymieniając doświadczenia z piercerami z całego Świata. Jej stoicki spokój i doświadczenie gwarantują zadowolenie każdego klienta

Piercing Poznan Polecany Piercer

Ukończone kursy i szkolenia:

 

2003 - Kurs Pierwszej Pomocy

2003 - Podstawowy Kurs Piercingu

2007 - Kurs Pierwszej Pomocy

2009 - Kurs Anatomii I stopnia

2011 - Kurs zawodowy: Specjalista Piercingu

2017 - Kurs Pierwszej Pomocy

2018 - Kurs z zakresu HCV2018

- Kurs Sterylizacji w Branży Kosmetycznej i Medyczne

j2018 - Szkolenia Wybrane zagadnienia z piercingu

2019 - 13th BMXnet Conference

 

 

 

 

Ukończone kursy i szkolenia:

 

2019 - Kurs Pierwszej Pomocy

2019 - Kurs z zakresu HCV

2019 - Szkolenie wewnętrzne z zakresu Podstawowego Piercingu

2020 -  Szkolenie wewnętrzne z zakresu Piercingu wargi, języka, sutków. 

2021 -  Szkolenie on-line z wybranych technik przekłuć oraz doboru biżuterii. Association of Professional Piercers

 

 

 

Pierce Me Up Now piercerka

Klaudia Jamróz - iFrost 

 

Samouk. Piercing to jej pasja, którą chce doskonalić. Z początku szkoliła się indywidualnie, dzięki czemu podstawowym piercingiem zaczęła się zajmować w 2018 roku. W 2019 roku przeszła szczegółowe szkolenie z zakresu podstawowego piercingu u doświadczonej piercerki i właścicielki naszego Studio. Po zdanym egzaminie praktycznym, rozpoczęła pracę w Pierce Me Up Now. Obecnie nadal się doszkala pod okiem Ani, zdobywając coraz większe doświadczenie.

Pierce Me Up Now Piercing Poznan

W pracy jest rzetelna i skupiona na wykonywanym zabiegu. Jej kulturalne, ciepłe i stoickie podejście do każdego, sprawia, że klienci chętnie do niej wracają Klaudia uwielbia tworzyć kompozycje zwłaszcza wykorzystaniem kolczyków z opalami.

Ania stawia przede wszystkim na najwyższe standardy higieny piercingu, profesjonalizm i Wasz komfort. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i z dużą dawką poczucia humoru, dzięki czemu zyskała sobie ogromne grono wiernych i zadowolonych klientów.

 

Profesjonalne studio piercingu w samym centrum Poznania

Studio Piercingu Pierce Me Up Now oferuje sterylny i bezpieczny piercing, począwszy od przekłuć podstawowych, po przekłucia powierzchniowe, microdermale, wybrane przekłucia intymne oraz sesje ozdobne typu corsety i piercing play.

Wszelkie zabiegi wykonujemy w odpowiednio dostosowanych gabinetach, które mają pozytywną opinię i odbiór Sanepidu. Używamy jałowych kolczyków, sterylnych narzędzi oraz materiałów jednorazowego użytku. Wszelkie nasze usługi są wykonywane na najwyższym poziomie.

Róża Jędrzejczak

 

Przygoda Różyczki z piercingiem zaczęła się na naszym fotelu, gdzie jako klientka Ani tworzyła swoja piercingową kompozycję  i tak przy okazji złapała bakcyla do piercingu! Z czasem piercing stał się jej pasją i zaczęła myśleć o tym, żeby przekłuwać innych. Skończyła szkolenie z podstaw piercingu u Conora w CrM Bodymodifications w Warszawie , a zaraz po tym zaczęła praktykę pod czujnym okiem Ani w Pierce Me Up Now. W pracy daje z siebie wszystko, cały czas się doszkala, zarówno dla siebie, jak i dla zadowolenia każdego klienta.

 

Ukończone kursy i szkolenia:

 

2021 - Szkolenie z podstaw piercingu w CRM Bodymodifications w Warszawie

2021 - Kurs Pierwszej Pomocy

2021 - Kurs z zakresu HCV

2021 - wewnętrzny kurs z podstawowego piercingu w Pierce Me Up Now

 

 

 

Róża jest bardzo pozytywną  i ciepłą osobą, która obdarza Was opieką już od momentu przekroczenia progu naszego Studia . Ma  niewyczerpane zasoby  cierpliwości , możecie więc być pewni , że odpowie na każde wasze pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości w zakresie pielęgnacji piercingu.  Różyczka najbardziej lubi tworzyć kompozycje z wykorzystaniem labretów z kryształowymi clusterami.