Copyright 2020 Pierce Me Up Now

Regulamin Studia Pierce Me Up Now Piercing Poznań

 

 

Jeśli marzy Wam się kolczyk, to zróbcie to mądrze, dobrze i u odpowiedniej osoby z doświadczeniem i wiedzą!  MY Wam zawsze służymy pomocą! 

 

 

 

 • Klient decydując się na wykonanie piercingu w studiu Pierce Me Up Now zobowiązany jest do zapoznania się z treścią regulaminu studia akceptując równocześnie jego warunki.

 

 • Wykonujemy usługę piercingu u osób pełnoletnich, Klient musi okazać dowód tożsamości.

 

 • Studio dopuszcza wykonanie piercingu u osoby niepełnoletniej. Wymagany minimalny wiek to ukończone 16 lat. Wyjątek stanowią przekłucia powierzchniowe i intymne – tylko dla pełnoletnich!

   

 • Osoba niepełnoletnia może przyjść na przekłucie z Rodzicem lub Opiekunem prawnym, który na miejscu wypełni zgodę na piercing lub Rodzic może przyjść do Studia i wypełnić zgodę przed terminem przekłucia. Rodzic/ Opiekun Prawny powinien dopełnić formalności najpóźniej 24h przed wyznaczonym terminem zabiegu.

   

 • W przypadku przekłucia płatków uszu u dzieci – minimalny wiek to ukończone 8 lat. Obecność Rodzica podczas zabiegu jest wymagana!

   

 • Klient ma obowiązek poinformować studio przed ustaleniem terminu o wszelkich dolegliwościach/schorzeniach zdrowotnych, które w rezultacie mogą skutkować uniemożliwieniem wykonania usługi piercingu w wyznaczonym dniu.

   

 • Studio nie wykonuje zabiegów osobom będącym pod wpływem alkoholu, narkotyków i innych środków odurzających.

   

 • Studio zapewnia sterylność używanych do zabiegu narzędzi i materiałów.

   

 • Zastrzegamy sobie prawa autorskie do wykonywanych zdjęć jak i do zdjęć naszych prac przesłanych przez klientów.

   

 • Wszelkie wnioski, skargi bądź reklamacje prosimy kierować wyłącznie na adres mailowy piercemeupnow@gmail.com W innym przypadku roszczenia zostają automatycznie uznane za niebyłe i nie będą rozpatrzone.

 

 • Studio Pierce Me Up Now nie ponosi odpowiedzialności za nieprzestrzeganie zasad pielęgnacji podczas procesu gojenia, ani za procesy niezależne -migracja, naderwanie, blow out, wyrwanie kolczyka.

   

KONTROLE, WYMIANY, KONSULTACJE:

 

Klient Studia otrzymuje po wykonaniu piercingu kartę kontroli, karta ta upoważnia klienta do 3 wizyt kontrolnych.

Kontrole i wymiany umawiane są od wtorku do soboty od godz: 9:00 

Kontrola przekłucia na etapie gojenia - po okazaniu karty kontroli Klienta 10 zł. Jest to koszt zużycia materiałów podczas wizyty kontrolnej.

Dodatkowa kontrola dla Klientów Studia/ kontrola bez karty klienta  30 zł

 

Konsultacje dla Klientów innego Studia 45 zł

 

Nie pojawienie się na umówionej kontroli jest równoznaczne z jej wykorzystaniem. Kontrolę można anulować z min. 24 h wyprzedzeniem!

 

WYMIANA KOLCZYKA PRZEZ PIERCERA

 

Na wymiany kolczyków przyjmujemy zapisy. Kolczyki wymieniamy tylko w pełni wygojonych przekłuciach.

 

Wymiana kolczyków: 1 szt.15 zł, do 3 szt. 30 zł, powyżej 3 szt 50 zł

 

Przed przyjściem na umówioną wymianę prosimy o przejrzenie asortymentu kolczyków w naszym sklepie on-line  www.piercemeupnow.pl , jest taki sam jak w naszym sklepie stacjonarnym.