Copyright 2020 Pierce Me Up Now

Regulamin Studia Piercing Poznań

KONTROLE, WYMIANY, KONSULTACJE:

 

Kontrole i wymiany umawiane są od wtorku do soboty od godz: 9:00 
Kontrola przekłucia na etapie gojenia - po okazaniu karty kontroli Klienta 10 zł
Dodatkowa kontrola dla Klientów Studia/ kontrola bez karty klienta  30 zł
Konsultacje dla Klientów innego Studia 45 zł
Nie pojawienie się na umówionej kontroli jest równoznaczne z jej wykorzystaniem. Kontrolę można anulować z min. 24 h wyprzedzeniem!
 
WYMIANA KOLCZYKA PRZEZ PIERCERA
Na wymiany kolczyków przyjmujemy zapisy.
Wymiana kolczyków: 1 szt.15 zł, 3 szt. 30 zł, powyżej 3 szt 50 zł
Przed przyjściem na umówioną wymianę prosimy o przejrzenie asortymentu kolczyków w naszym sklepie on-line  www.piercemeupnow.pl , jest taki sam jak w naszym sklepie stacjonarnym.
 
ZASADY PRZYJMOWANIA W REŻIMIE SANITARNYM
 
Na kontrolę, wymianę oraz piercing prosimy przychodzić bez osób towarzyszących.
 
Wejście do studia tylko w maseczce zakrywającej nos i usta, rękawiczki mile widziane, przy wejściu prosimy zdezynfekować ręce.
 

Studio Pierce Me Up Now nie ponosi odpowiedzialności za nieprzestrzeganie zasad pielęgnacji podczas procesu gojenia, ani za procesy niezależne -migracja, naderwanie, blow out, wyrwanie kolczyka.

 

Jeśli marzy Wam się kolczyk, to zróbcie to mądrze, dobrze i u odpowiedniej osoby z doświadczeniem i wiedzą!  MY Wam zawsze służymy pomocą! 

 

Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z usługi piercingu, pod warunkiem ukończonego 16 roku życia ( wyjątek stanowi piercing płatka ucha - minimalny wiek 8 rok życia, oraz przekłucia intymne oraz powierzchniowe tylko powyżej 18 roku życia) pod warunkiem przyjścia z Rodzicem lub posiadania pisemnej zgody rodzica/opiekuna prawnego oraz okazania  ksero lub zdjęcia dowodu osobistego rodzica/opiekuna oraz legitymacji nieletniej/nieletniego. Zgodę przesyłamy po uprzednim umówieniu terminu wizyty :)

bezpieczny piercing poznan